Última notícia
Federación Galega de Balonmán
11/04/2019 07:13 · DIVISIÓN HONRA XUVENIL FEMININO - 2ª Fase

AD CARBALLAL, BM LALÍN E BM PORRIÑO BUSCARÁN A CLASIFICACIÓN PARA A FASE FINAL DO CAMPIONATO DE ESPAÑA XUVENIL FEMININO

Chegou o momento da verdade para AD Carballal, BM Lalín e BM Porriño xuvenil feminino. Carballal e Lalín xogarán os seus sectores nacionais como locais, mentres o BM Porriño viaxará ata Ciudad Real. O obxectivo: Clasificarse para a fase final do Campionato de España, onde só estarán os oito mellores equipos (pasa o primeiro de cada grupo). O Pavillón do Loureiro acolle o Sector A onde a AD Carballal enfrontarase como primeiro clasificado galego ao BM Rocasa canario, ao IKASA BM madrileño e ao ED. BM Calamonte extremeño. Por outra banda… Ver mais

Ver
Calendário
Equipe 1 Resultado Equipe 2
Ver Tapería D'Hugo UB. LAVADORESTapería D'Hugo UB. LAVADORES 16 – 27 BM PORRIÑO
Ver Calfrima CARBALLALCalfrima CARBALLAL 33 – 10 Balonmán Pabellón Ourense
Ver ASMUBAL MEAÑOASMUBAL MEAÑO 29 – 33 BM. LALÍN

Gols

Nome Equipe Valor
Ver SABELA MINIÑO OUBIÑASABELA MINIÑO OUBIÑA ASMUBAL MEAÑO 71
Ver SANDRA BLANCO GARCIASANDRA BLANCO GARCIA BM. LALÍN 54
Ver ANTIA SEIJO CASTROANTIA SEIJO CASTRO Calfrima CARBALLAL 43
Ver SARAI ESPIÑEIRA SANCHEZSARAI ESPIÑEIRA SANCHEZ Calfrima CARBALLAL 42
Ver AITANA SANTOME SANTOSAITANA SANTOME SANTOS BM PORRIÑO 41

Cartões amarelos

Nome Equipe Valor
Ver ANDREA LOPEZ ENRIQUEZANDREA LOPEZ ENRIQUEZ Balonmán Pabellón Ourense 33
Ver MARTA DA SILVA FERNANDEZMARTA DA SILVA FERNANDEZ ASMUBAL MEAÑO 25
Ver RUTH SANCHEZ FEIJOORUTH SANCHEZ FEIJOO Balonmán Pabellón Ourense 12
Ver ANTIA PAEZ RODRIGUEZANTIA PAEZ RODRIGUEZ Balonmán Pabellón Ourense 12
Ver BARBARA IGLESIAS JUSTOBARBARA IGLESIAS JUSTO Balonmán Pabellón Ourense 5

Gols sofridos

Nome Equipe Valor
Ver VERONICA DE CRISTOFARO DUARTEVERONICA DE CRISTOFARO DUARTE Balonmán Pabellón Ourense 54
Ver CARLA FABIAN MONTESCARLA FABIAN MONTES Calfrima CARBALLAL 49
Ver NEREA GROBAS BARCIELANEREA GROBAS BARCIELA Calfrima CARBALLAL 42
Ver ANTIA SEIJO CASTROANTIA SEIJO CASTRO Calfrima CARBALLAL 19
Ver ANDREA LOPEZ ENRIQUEZANDREA LOPEZ ENRIQUEZ Balonmán Pabellón Ourense 19

1ª Suspensão

Nome Equipe Valor
Ver BARBARA IGLESIAS JUSTOBARBARA IGLESIAS JUSTO Balonmán Pabellón Ourense 51
Ver EVA ALFONSO BERNARDEZEVA ALFONSO BERNARDEZ Calfrima CARBALLAL 47
Ver ANDREA LOPEZ ENRIQUEZANDREA LOPEZ ENRIQUEZ Balonmán Pabellón Ourense 32
Ver CANDELA FRANCO CRUZCANDELA FRANCO CRUZ Tapería D'Hugo UB. LAVADORES 3
Ver AITANA SANTOME SANTOSAITANA SANTOME SANTOS BM PORRIÑO 2

2ª Suspensão

Nome Equipe Valor
Ver ITHAISA TRIGO LOMBAITHAISA TRIGO LOMBA BM PORRIÑO 1
Ver LARA DOCAMPO IGLESIASLARA DOCAMPO IGLESIAS Calfrima CARBALLAL 1
Ver AREA MARTINEZ ANTONIOAREA MARTINEZ ANTONIO Calfrima CARBALLAL 1
Siga-nos

Seu navegador não foi capaz de carregar todos os recursos de nossa web, é possível que tenha sido bloqueados por um firewall, um proxy, algum complemento ou a configuração de seu navegador.

Pode clicar Ctrl + F5 ou Ctrl + Shift + R para forçar seu navegador a tentar descarregá-los novamente, ou se isto não funcionar, utilizar outro navegador ou contatar seu administrador de sistema ou provedor de Internet para solucionar este problema.