Ultima notizia
Federación Galega de Balonmán
08/04/2019 06:29 · 1ª AUTONÓMICA MASCULINA

AD CARBALLAL CONSEGUE A SEGUNDA PRAZA PARA A FASE DE ASCENSO A 1ª NACIONAL MASCULINA

O conxunto vigués do AD Carballal acadou a segunda praza adicional para a fase de ascenso a Primeira Nacional Masculina que ofertaba a Federación Española de Balonmán hai uns días. Non foi doada a fazaña lograda este sábado nun pavillón do Loureiro a rebosar, onde os do Carballal xogaban como locais fronte a seu rival directo, a S.A.R. de Redondela. O calendario ofrecía unha verdadeira final, entre os dous equipos que loitaban por esa praza. O encontro comezou moi axustado no marcador, cun tanto ou dous arriba por parte de ambos equipos,… Vedi di piú

Vedere
Calendario
Squadra 1 Risultato Squadra 2
Vedere BM. PORRIÑOBM. PORRIÑO 30 – 26 Balonmán Pabellón Ourense
Vedere UB. LAVADORESUB. LAVADORES 21 – 28 Plastic Omnium S.A.R.
Vedere Acanor ATL. NOVÁSAcanor ATL. NOVÁS 28 – 26 BALONMÁN Galipizza VIVEIRO
Vedere BM CULLEREDOBM CULLEREDO 25 – 22 FANDICOSTA BM MOAÑA
Vedere Granitos Ibéricos CARBALLALGranitos Ibéricos CARBALLAL 31 – 26 Hierros Miguel SEIS DO NADAL - COIA
Vedere CO.SA.GA. CAMPUS OURENSE C.B.CO.SA.GA. CAMPUS OURENSE C.B. 22 – 22 BALONMÁN DEZA

Goals

Nome Squadra Valore
Vedere AITOR FREIRIA LEMOSAITOR FREIRIA LEMOS BALONMÁN Galipizza VIVEIRO 177
Vedere CRISTIAN LIS RIOSCRISTIAN LIS RIOS FANDICOSTA BM MOAÑA 162
Vedere DAVID FERNANDEZ GARCÍADAVID FERNANDEZ GARCÍA CO.SA.GA. CAMPUS OURENSE C.B. 141
Vedere MARTIN RODRIGUEZ MILLOSMARTIN RODRIGUEZ MILLOS Hierros Miguel SEIS DO NADAL - COIA 125
Vedere MANUEL PIÑEIRO OTEROMANUEL PIÑEIRO OTERO Plastic Omnium S.A.R. 112

Cartellini gialli

Nome Squadra Valore
Vedere ALEJANDRO RUIZ LAMEIROALEJANDRO RUIZ LAMEIRO Balonmán Pabellón Ourense 107
Vedere DIEGO MENDEZ CASTRODIEGO MENDEZ CASTRO BALONMÁN DEZA 88
Vedere MANUEL ALVAREZ PEREZMANUEL ALVAREZ PEREZ Balonmán Pabellón Ourense 87
Vedere DIEGO PEREZ SIMOISDIEGO PEREZ SIMOIS UB. LAVADORES 75
Vedere JOSÉ ANTONIO VARELA QUINTELAJOSÉ ANTONIO VARELA QUINTELA BALONMÁN DEZA 71

Gol Subiti

Nome Squadra Valore
Vedere MATIAS DANIEL CASTILLO PEREZMATIAS DANIEL CASTILLO PEREZ Hierros Miguel SEIS DO NADAL - COIA 57
Vedere PEDRO SUAREZ MOSQUERAPEDRO SUAREZ MOSQUERA UB. LAVADORES 54
Vedere MANUEL DORNA RODRIGUEZMANUEL DORNA RODRIGUEZ Acanor ATL. NOVÁS 50
Vedere DAVID RIAL BARREIRODAVID RIAL BARREIRO Hierros Miguel SEIS DO NADAL - COIA 46
Vedere MARCO FERNANDEZ AROSAMARCO FERNANDEZ AROSA BALONMÁN Galipizza VIVEIRO 45

Time-outs

Nome Squadra Valore
Vedere DAVID RODRIGUEZ MARTINEZDAVID RODRIGUEZ MARTINEZ BALONMÁN Galipizza VIVEIRO 51
Vedere MARCO FERNANDEZ AROSAMARCO FERNANDEZ AROSA BALONMÁN Galipizza VIVEIRO 50
Vedere Abel González ColoradoAbel González Colorado BALONMÁN Galipizza VIVEIRO 23
Vedere ROBERTO SELIN GARCIA MENENDEZROBERTO SELIN GARCIA MENENDEZ BM CULLEREDO 16
Vedere Daniel Benaches GrobasDaniel Benaches Grobas BM. PORRIÑO 4

Fair-play

Nome Squadra Valore
Vedere JONATHAN VILA ABREUJONATHAN VILA ABREU BM. PORRIÑO 58
Vedere IAGO VIDAL RIBEIROIAGO VIDAL RIBEIRO Plastic Omnium S.A.R. 31

Squalifica

Nome Squadra Valore
Vedere PABLO CORREA ARAUJOPABLO CORREA ARAUJO Granitos Ibéricos CARBALLAL 59
Vedere CESAR ARMAN DORADOCESAR ARMAN DORADO Acanor ATL. NOVÁS 59
Vedere MARTIN BRANDARIZ FERNANDEZMARTIN BRANDARIZ FERNANDEZ BM. PORRIÑO 59
Vedere David Lechuga MaquieiraDavid Lechuga Maquieira Acanor ATL. NOVÁS 56
Vedere PABLO VILLASENIN NAVARROPABLO VILLASENIN NAVARRO UB. LAVADORES 55

1ª Squalifica

Nome Squadra Valore
Vedere NICOLAS DAVID FORERO ARÉVALONICOLAS DAVID FORERO ARÉVALO CO.SA.GA. CAMPUS OURENSE C.B. 686
Vedere DIEGO MENDEZ CASTRODIEGO MENDEZ CASTRO BALONMÁN DEZA 241
Vedere ALEJANDRO RUIZ LAMEIROALEJANDRO RUIZ LAMEIRO Balonmán Pabellón Ourense 203
Vedere DAVID ALVAREZ SOUTODAVID ALVAREZ SOUTO UB. LAVADORES 184
Vedere ADRIAN FERNANDEZ FERNANDEZADRIAN FERNANDEZ FERNANDEZ FANDICOSTA BM MOAÑA 181

2ª Squalifica

Nome Squadra Valore
Vedere DIEGO MENDEZ CASTRODIEGO MENDEZ CASTRO BALONMÁN DEZA 149
Vedere SAMUEL BARCIELA PEREZSAMUEL BARCIELA PEREZ Granitos Ibéricos CARBALLAL 131
Vedere ALBERTO CATOIRA MARTINEZALBERTO CATOIRA MARTINEZ BM CULLEREDO 106
Vedere PABLO VILLASENIN NAVARROPABLO VILLASENIN NAVARRO UB. LAVADORES 104
Vedere David Lechuga MaquieiraDavid Lechuga Maquieira Acanor ATL. NOVÁS 92

Squalifiche con rapporto

Nome Squadra Valore
Vedere DIEGO MENDEZ CASTRODIEGO MENDEZ CASTRO BALONMÁN DEZA 59
Vedere IVAN ANTONIO SOAGE MARTINEZIVAN ANTONIO SOAGE MARTINEZ Granitos Ibéricos CARBALLAL 56
Vedere MANUEL GIL MAYANMANUEL GIL MAYAN BALONMÁN DEZA 55
Vedere David Lechuga MaquieiraDavid Lechuga Maquieira Acanor ATL. NOVÁS 54
Vedere GABRIEL LOMBA GONZALEZGABRIEL LOMBA GONZALEZ Acanor ATL. NOVÁS 43
Seguici

Il tuo browser non era in grado di caricare tutte le risorse del nostro sito. Questo é probabilmente dovuto ad un firewall o una proxy o una impostazione del tuo browser.

Puoi premere Ctrl + F5 or Ctrl + Shift + R per forzare il tuo browser a caricarle. Se non funziona, prova a usare un altro browser o contatta il tuo amministratore di sistema o ISP per risolvere il problema.