2Q==

 

Coordinar a tanta xente é complicado, por iso traballamos por grupos, cun responsable de grupo a cabeza.

O grupo de coordinadores foi creado coa intención de dinamizar o colectivo, tentando reunir diferentes áreas do árbitraxe, así como idades e ideas…. Pero todos eles teñen algo en común, as ganas de facer cada día un colectivo mellor.

 A continuación exponemos os nomes dos diferentes coordinadores de grupos de traballo.

PRESIDENTE DO COMITÉ: Fernando Eiras Abalde 

GRUPO DE DESIGNACIÓNS:

Árbitros: Marcos Pérez Outeda e Victor M. Rivera Diz. 

Anotador/cronometrador: Jose María García Cortizo. 

GRUPO ÁRBITROS NACIONAIS: Alberto Rodríguez Rodríguez 

GRUPO ÁRBITROS EN PROMOCIÓN DE ASCENSO: Sergio Rodríguez Estevez e Andrés Rosendo López 

GRUPO ÁRBITROS EN PROGRESIÓN/TITORES/FORMACIÓN CONTINUA COMÚN: Abel Juncal López,  Angel Mateos Alonso, Pablo Álvarez Vázquez, Ana Correa Araujo e Pedro Eiras Abalde

GRUPO MINIESCOLA/ FORMACIÓN INICIAL: Elena Rivas Garrido e Aaron Sestay Prieto

GRUPO ANOTADORES/CRONOMETRADORES: Andrea cabaleiro Veloso

RESPONSABLE ÁREA NORTE (A Coruña e Lugo): Aurelio Barreiro González 

RESPONSABLE ÁREA OURENSE: Lucas Crespo López

Que o teu nome non estea aquí non quere dicir que nos sexas peza fundamental na engranaxe do colectivo, se tes alguna idea, por moi pequena ou tonta que pareza; coméntanola para tentar levala a práctica.

 

Lembra que O Comité formámolo tod@s

Calendario
Abril 2018
LunMarMiéJueVieSábDom
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Síguenos

Su navegador no ha sido capaz de cargar todos los recursos de nuestra web, es posible que hayan sido bloqueados por un firewall, un proxy, algún complemento o la configuración de su navegador.

Puede probar a pulsar Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R para forzar a su navegador a intentar descargarlos de nuevo, o si esto no funciona, a utilizar otro navegador o a contactar con su administrador de sistema o proveedor de Internet para solucionar este problema.